Huawei P50 Pocket farklı pazarlarda satışa sunuluyor!

Çinli teknoloji devi Huawei, Huawei Pocket P50 isminde katlanabilir cihazı ile mevcut piyasaya damga vurmuş durumda. Şirket şimdi bu cihazı farklı pazarlarda da kullanıma sunmak için kolları sıvadı. Ancak cihazın halefi olan bu model farklı pazarlar için hedeflenmiş durumda.

Huawei P50 Pocket farklı pazarlarda satışa sunuluyor!

Çin’den bir kaynak, Huawei P50 Pocket serisindeki yeni bir modelin bu ayın sonuna kadar Çin pazarında piyasaya sürüleceğini iddia etti. Ancak şirket henüz bu yeni telefonla ilgili herhangi bir şey açıklamadı. Rapora göre, yaklaşmakta olan akıllı telefon modeli 6.9 inç dahili ekrana sahip olacak ve harici ekrandan yoksun olacak. Cihaz, 4G bağlantısı ile sınırlı olacak Qualcomm Snapdragon 778G işlemci tarafından desteklenecek.

Kamera bölümünde, arkada 40 megapiksel birincil kamera sensörü, 13 megapiksel ultra geniş lens ve 32 megapiksel hiperspektral lens içeren üçlü kamera kurulumu olacak.

Önceki raporlara inanılırsa, akıllı telefonun Huawei P50 Pocket New olarak adlandırılması muhtemel ve şirketin Samsung Galaxy Z Flip serisini alt etmeyi amaçladığı için orijinal modelden çok daha düşük fiyatlı olması bekleniyor.

Huawei yaklaşan katlanabilir akıllı telefonun fiyatı için, önceki modele göre yüzde 50 kadar düşük bir fiyat sunabilir. 256 GB dahili depolama alanına sahip akıllı telefonun başlangıç ​​fiyatı 4,999 yuan (~695 $) olabilir, ancak şu anda bu sadece bir spekülasyon. Cihazın piyasaya sürülme zamanı yaklaştıkça daha fazla detay da gelecektir.

Samsung’un ayrıca Galaxy A serisi altında bütçeye uygun bir katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalıştığı söyleniyor ancak uygun fiyatlı Galaxy A serisi katlanabilir akıllı telefonun piyasaya çıkması için birkaç yıl beklememiz gerekebilir.

Yorum yapın

vozol 10000 vozol 12000 vozol 12000 vozol 10000 vozol puff dizipal time