OPPO Reno 9 kamera tasarımı fark yaratacak

Oppo, Oppo Reno 9 adlı yeni bir premium orta sınıf akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Yaklaşan cihazla ilgili sızıntılar, Reno 9’un bazı önemli özellikleri ortaya çıkarmaya başladı. Bu özellikle arasında en çok dikkat çekenlerden biri de kamera tasarımı diyebiliriz.

Popüler ve güvenilir Çinli bir kaynak olan @熊猫很禿然, yaklaşmakta olan Reno 9’un kamera adasını gösteren bir resim paylaştı. Genel kamera tasarımı, iki büyük oyuk ve bir küçük oyuk ile son nesil ile aynı görünüyor.

OPPO Reno 9 kamera tasarımı fark yaratacak

Bir halka flaşa ek olarak, görüntü muhtemelen farklı bir renk sıcaklığına sahip başka bir flaş modülünü ortaya koyuyor. Kameralarla ilgili ayrıntılar hala büyük ölçüde bilinmiyor, ancak önceki bir sızıntı, cihazın 64MP birincil sensöre sahip olabileceğini gösteriyor. Sony IMX766 sensörünü kullanan mevcut Reno 8 ile karşılaştırıldığında bunun bir gelişme mi yoksa bir düşüş mü olduğu henüz belli değil.

Kamera dışında sızıntılar, cihazın Snapdragon 778G yonga seti ile donatılacağını gösteriyor. Öte yandan Reno 8 Pro, yerleşik Dimensity 8100 ile gelebilir. Ek olarak, Pro modelin birincil kamera için 50MP Sony IMX766 sensörüne de sahip olduğu söyleniyor. Cihazlarda bulunan son bilgi, 4.500 mAh kapasiteli pillere sahip olabileceklerini belirtiyor.

Reno 9 serisi muhtemelen bu yılın dördüncü çeyreğinde Çin’de piyasaya sürülecek. Bu nedenle, çok yakında daha fazla detayın ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Yorum yapın

vozol 10000 vozol 12000 vozol 12000 vozol 10000 vozol puff dizipal time