Sony ve Honda, birlikte geliştirdikleri elektrikli aracı ilk kez göstermeye hazırlanıyor

Bazı tanıtımlar, insanlara yaklaşmakta olan bir araçtan ne bekleneceği konusunda daha iyi bir fikir vermek için yapılıyor. Bazıları ise, sıradan insanlara bir şirketin nereye doğru gitmekte olduğunu göstermek için yapılır. Sony Honda Mobility‘nin ilk ürününün ne kadar uzun bir süre sonra piyasaya sürüleceği düşünüldüğünde, ortakların gerçekleştirdiği bu yeni tanıtım, daha çok ikinci kategoriye giriyor.

Sony Honda Mobility bu hafta, yaklaşmakta olan ortak girişim elektrikli otomobili için ilk tanıtımını yayınladı. Tanıtımda çok az şey gösteriliyor, ancak en önemli mesaj, “4 Ocak 2023’te Las Vegas’ta görüşürüz” şeklinde. Yani bu da CES 2023’ün Las Vegas’ta başlamasından bir önceki güne karşılık geliyor. Bu yüzden bu iki şirketin dünyanın en büyük teknoloji fuarı öncesinde çantalarında neler olduğunu daha da fazla göreceğiz gibi görünüyor.

Sony ve Honda işbirliği ile üretilecek olan elektrikli aracın tanıtımını, aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Honda ve Sony, 2022’nin başlarında, Sony’nin otomobil endüstrisine ilk büyük atılımının zeminini hazırlayan bir ortak girişim anlaşması imzaladı ve bu ortaklığın meyvesi olarak Sony Honda Mobility doğdu. Her iki şirket de masaya farklı şeyler getirecek; Honda, üretim ve mobilite geliştirmeye odaklanırken Sony, sensörler, görüntüleme, ağ oluşturma ve eğlence alanındaki güçlü yanlarını ortaya koyacak.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com